Звіт про проведення тижня з безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти № 62

На виконання листа Управління освіти Чернігівської міської ради від 09.11.2017р. № 01-11/2105 та наказу  директора  закладу дошкільної освіти № 62 «АЛЕСЯ» від 13.11.2017 року 196  «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху»  з 13 по 17 листопада в закладі дошкільної освіти  №  62 «Алеся» під гаслом  «Безпека на дорозі – безпека в житті» пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.

Під час підготовки до Тижня безпеки дорожнього руху проведено ряд заходів:

– розроблений перспективний  план  роботи по виконанню правил дорожнього руху по дошкільному закладу;

– проведенні інструктажі з техніки безпеки з усіма працівниками дошкільного закладу;

– розроблені методичні рекомендації для педагогів по організації роботи з дітьми та батьками з зазначеного питання, пам’ятки з охорони життя та здоров’я дітей, складена картотека рухливих, сюжетно-рольової  та дидактичних ігор,

– розміщена інформація в куточку для батьків;

– оформлено куточок  безпеки в групі;

– виготовлено макет перехрестя та проїзної частини дороги;

– виготовлені атрибути до заняття: «Безпека на дорозі  – безпека життя»

Протягом тижня діти мали можливість якомога більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення. Серед заходів, які були проведені у садочку, вихованцям запам’яталось  заняття «Безпека на дорозі – безпека життя». Під час  заняття, діти розглядали ілюстрації, створювали ігрові ситуації,  дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катанням  на роликах, велосипеді поблизу проїжджої частини.

Організовано тематичну виставку дитячих малюнків «Увага! Діти на дорозі» та ігротеку «Намалюй знаки» з безпеки дорожнього руху, створені макети в групах.

Вихованці групи № 10 на чолі з вихователем Мороз В.М. відвідали автосалон Toyota , де діти переглянули  мультиплікаційний  фільм «Пасажиром бути непросто» та познайомились з різними видами транспорту.

Медичною сестрою, Носенок І.М., проведено практичне заняття для вихователів закладу  «Надання першої медичної допомоги при ДТП»

Вихователі всіх вікових груп провели  роз’яснювальну роботу з батьками вихованців щодо доцільності використання пасків безпеки, дитячих крісел, світлоповертаючих елементів та дотримання Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів

Для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей були виготовлені спеціальні пам’ятки, які допоможуть правильно роз’яснювати дітям правила дорожнього руху і прививати навички дисциплінованості на вулицях і дорогах.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь