Театр засвічує вогні….

Стала доброю традицією в дошкільному закладі № 62 «Алеся» в березні проводити тиждень «Театральна весна» ( 27.03-31.03), залучаючи до участі в ньому всі вікові групи.

Зустріч з театром – завжди свято. Надзвичайно цікаво бути не тільки глядачем, а й учасником вистави. Особлива роль належить театру у вирішенні завдань, пов’язаних з вихованням і розвитком дитини-дошкільника. Спеціальні дослідження вчених-психологів, проведені в нашій країні і за кордоном, показали, що обидві ролі і актори – є для розвитку дитини дуже значущими. Театр є однією з найяскравіших барвистих і доступних сприйняттю дошкільників сфер мистецтва. Він розвиває уяву і фантазію, сприяє творчому розвитку дитини і формуванню базису його особистої культури. За естетичної значущості і впливу театр займає почесне місце поряд з музикою, образотворчою діяльністю.

В перший день тижня дошкільнят зустрічала весела і одночас таємнича Закуліска (вихователь Пророк Л.В), де під час вікторини, веселих театральних ігор діти поповнювали свої знання про театральне мистецтво, про ляльок та акторів, про музику в театрі та інше.

Із захопленням стежили вихованці групи раннього віку за перебігом казкових подій “Пригоди курчатки”.

Для дошколят молодшого дошкільного віку вихователі Бондар В.В., Кравченко К.В., Кукшин Т.В. драматизували цікавий сюжет казки ”  Про Яйце, Лисичку та хороброго Бровка”

Вихованці середніх груп стежили за драматизацією казки “Кулька – вередулька” (вихователі Ященко Л.В., Носенко О.М., Баришевська С.В.,) , яка повела дітей стежинками добра і справедливості.

Багато радості, посмішок, емоцій подарували глядачам дошкільнята групи №5 (вихователі Скакун О.Ю, Рихлова Т.В.)  і №10(вихователі Давиденко С.М., Мойсеєнко К.А.) старшого дошкільного віку, які зуміли передати настрій і характер героїв під час обігрування сюжету казки ” Чарівне дерево”

Вражала майстерність перевтілення дітей в казкових персонажів, інтонаційність мовлення вихованців групи№ 4 (Вихователі Пророк Л.В., Верешко О.М) та групи № 12 (вихователь Приходько Н.В.) в казці “Зачик іменинник”

У рамках Тижня театрального мистецтва були показні вихованцями дошкільного віку казки: «Лисичка та Журавель», «Теремок», «Колосок», «Колобок», «Ріпка», «Коза-дереза», «Троє поросят» із використанням різних видів театру (лялькового, тіньового, пальчикового, настільного, театру на фланелеграфі, на олівчиках, театру «Фартушок»).

Театральна діяльність формує у дошкільників комунікативні уміння, підвищує самооцінку, розвиває мову, емоційну сферу і просто вносить яскраву незабутню різноманітність у повсякденне життя, збагачує внутрішній світ.

За час тижня «Театральна весна» юним учасникам вдається бути і глядачами і самостійно виступати на імпровізованій сцені.

Учасники театрального тижня не прощаються з театром, а говорять «До нових зустрічей!»

This slideshow requires JavaScript.

 

Залишити відповідь