«Театр для дошкільнят»

В закладі дошкільної освіти № 62 «Алеся» згідно річного плану із 26.03. по 30.03.2018р. пройшов тиждень театру. В перший день тижня дошкільнят зустрічала весела і водночас таємнича Закуліска (вихователь Мороз В.М) та Буратіно ( вихователь Косарєва О.Ю.), де під час вікторини, веселих театральних ігор діти поповнювали свої знання про театральне мистецтво, про ляльок та акторів, про музику в театрі . У таємничий світ лялькового театру повели музичний керівник Мироненко М.М. та вихователі садочка, показавши дошкільникам лялькову виставу «Про бруднулю»

Діти молодших, середніх та старших груп показали театралізовані казки : «Ріпка» ( на новий лад), «Пан Коцький», «Колобок», «Курочка Ряба», «Про півника та курочку», «Коза–дереза», «Червона Шапочка» . Вражала майстерність перевтілення батьків групи № 5 в казкових персонажів з казки «Колобок».

Театралізована діяльність дозволяє стимулювати вихованців будь якого віку до образного й вільного сприйняття навколишнього світу. За її допомогою діти вчаться поважати чужу думку, вчаться фантазувати, уявляти , спілкуватися.

Метою і завданням таких театралізованих заходів у нашому садку є :

– розвиток естетичних здібностей;

– розвиток сфери почуттів, співучасті, співпереживання;

– опанування навичок спілкування й колективної творчості.

Педагогічний колектив дитячого садка під час тижня театру, зробив життя наших вихованців цікавим і змістовним, наповнив його яскравими враженнями, цікавими справами, радістю творчості.

This slideshow requires JavaScript.

 

Залишити відповідь