«Прощавай, садочку наш, – нам уже до школи час!»

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Музичний керівник Мороненко Марина Миколаївна та вихователі старших груп до випускного в дитячому садку готувалися з особливою ретельністю. Хотілося, щоб все пройшло на висоті. Щоб залишилися задоволені діти, батьки і, звичайно, працівники садочку.

Розпочалися випускні з урочистого входу маленьких випускників.

Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки. Пісні присвячені садочку, батькам, вихователям і, навіть, завідувачці, у виконанні маленьких випускників звучали особливо зворушливо. Особливо присутнім запам’яталися танок дівчаток зі своїми татусями.

Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

На святі були присутні батьки.  Вони привітали випускників зі святом, побажали їм цікавого навчання, вміння та старання.

Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка.

Теплими словами привітала  своїх вихованців завідувач ЗДО № 62 Неговська Ірина Василівна, яка щиро побажала   дітям знайти своє місце в житті, добра,  успіху та нагородила  випускників дипломами про закінчення дитячого закладу.

Яскравим і незабутнім став хвилюючий момент  де в пам’ять про дошкільне дитинстві  діти загадавши свої найзаповітніші мрії в небо відпустили повітряні кульки.

Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь