Правила відвідування закладу дошкільної освіти № 62 в умовах карантину

1. Прийом дітей тільки через єдиний вхід зі сторони воріт ( біля гаражів) з дотриманням дистанції;
  2. Батьки або особи ,які їх замінюють , повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були прикриті ніс і рот.
  3. Прийом дітей в дошкільний заклад за індивідуальним графіком кожної групи;
  4. Температурний скринінг дітей проводиться при вході на територію в дошкільний заклад . діти в яких виявлено температуру тіла понад 37,2С, або ознаки респіраторних захворювань не приймаються в дошкільний заклад.
  5. Батькам категорично забороняється заходити в приміщення дошкільного закладу ( переміщення батьків в масках і тільки по території дошкільного закладу).
  6. Після проведення температурного скринінгу батьки відводять дітей на дитячий майданчик.
  7. Батьки обов’язково повідомляють вихователя про стан здоров’я своєї дитини.
  8. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ , ЩО В 8.50 ВСІ ВХОДИ В ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАЧИНЯЮТЬСЯ! ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПІСЛЯ ВКАЗАНОГО ЧАСУ НЕ ПРИЙМАЄМО!
  9. Години повернення додому згідно індивідуальним графіком кожної групи до 18.00.
  10. Звертаємо Вашу увагу, якщо потрібно забрати дитину раніше ,працюємо в телефонному режимі з вихователем. Помічник вихователя виведе Вашу дитину на територію садочка.
  11. Просимо Вас утримуватися від контактів з особами , які мають симптоми респіраторних захворювань – кашель, лихоманка, ломота в тілі, тощо.
  12. Особам віком 60+ заборонено супроводжувати дітей в заклад дошкільної освіти.
  13. Батькам подбати про заходи індивідуальної гігієни в тому числі паперові рушники , змінне взуття , одягу , головного убору.