День сім’ї любові та вірності

Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

Пам’ятаймо, що основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.

В нашому закладі до Дня сім’ї провели цікаві заходи:

  • У молодшій і середній групах діти розповідали про своїх рідних, співали пісеньки, зробили з заготовок ромашку і прикрасили свою групу до свята.
  • У старших групах вихователі розповідали дітям про сімейні традиції та їх ролі в житті кожної родини. Цікавою і захоплюючою була презентація прізвища (що означає, звідки з’явилася і т. д.).
  • презентація генеалогічного дерева родини «Моє родинне дерево» , підготували вихованці старших груп.
  • Педагогами розроблені папки – пересувки для батьків .
  • Практичний психолог провела тренінг для батьків «Розуміння шляхів виховання дитини»

Хочеться побажати, щоб у всіх  сім’ях було все гаразд, щоб завжди всі були здорові, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь