8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла!!!

З 1 по 7 березня 2018 року у нашому дитячому садочку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми вміннями та неперевершеним дитячим артистизмом, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях та декламуванні віршів, чудовими подарунками, зробленими своїми руками.
На святах звучали лагідні вірші та пісні про маму та бабусю, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз.
Свято 8 Березня в нашому дитячому садочку було забарвлене першими променями весняного сонця і щасливими посмішками прекрасних жінок. Воно принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів, сонячне тепло та щирі почуття !

Вітаємо всіх жінок зі святом весни – 8 Березня!!! Милі, любі жінки!!!
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь