Свято осені в закладі дошкільної освіти № 62 « Алеся»

Осінь – прекрасна золота пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.

Вихованці нашого садочку дуже люблять осінь, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про чудову осінню пору своїм друзям, рідним і близьким під час осінніх свят. Проведення свята осені стало традицією в садочку. Чимало гостей зібралось на свято батьки, бабусі вихованців та старші друзі.

Вихованці співали, танцювали та розповідали вірші, неперевершеними були і наймолодші учасники дійства, діти подарували яскраві емоції та незабутні враження всім присутнім.  Свято осені — це завжди феєрична подія. У святковій гарно прикрашеній залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Дітлахи та гості залишилися задоволені проведеним святом.