8 Березня – одне з найулюбленіших свят у ЗДО № 62

Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне.    З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама –  перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

Так з 26 лютого по 4 березня 2020 року у всіх групах закладу пройшло святкування «8 Березня». Дітки разом із педагогами дитячого навчального закладу вітали своїх мам, бабусь зі святом весни, з 8 Березня. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям.

Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, співали родинні пісні. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.