Звіт про проведення Тижня безпеки дитини в ЗДО № 62 «Алеся»

На виконання наказу завідувача ДНЗ № 62 від 22.10.2018 р. №139-агп “Про організацію тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з 29 – 2.10.18р. в дошкільному закладі проведено “Тиждень знань безпеки життєдіяльності”.

Метою проведення “Тижня безпеки дитини” є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

Для проведення тижня безпеки був розроблений план заходів для роботи з дітьми . Педагогічний колектив підготував та провів для дошкільників різноманітні заходи: заняття, спостереження, бесіди, читання художніх творів. В усіх вікових групах проведені різні заходи під девізом «Вчимося берегти своє життя». Основною тематикою цих заходів було ознайомлення та навчання дітей обережному поводженню з вогнем, правилам користування електричними приладами, діям в разі виникнення пожежі.

В нашому закладі дошкільної освіти  кожен день Тижня безпеки носив свою назву: «Дитина і побут», «Дитина і вулиця», «Дитина і гра», «Здоров’я дитини», «Дитина і природа ».

Під час підготовки  та проведення   «Тижня безпеки дитини»  в закладі проведено ряд заходів:

— перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту;

— перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

— підготовлено матеріали та оформлено стенди, папки пересувки «Обережно електроприлади», «Пожежа», «Небезпечні ігри», «Дорожній рух», «Отруйні рослини» тощо.

— оформлена виставки методичної літератури з ОБЖД.

— перевірено стан електричного  обладнання, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання.

— перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

— перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті ;

— підібрані ігри, заняття, бесіди, ілюстрації з ОБЖД.

Під час «Тижня безпеки дитини» проведено:

  • Виставка дитячих робіт «Небезпека поруч»;
  • перегляди тематичних мультфільмів з правил поводження з вогнем, електроприладами, на дорозі;
  • цільові екскурсії до проїжджої частини, світлофора;
  • екскурсія до пожежної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області.
  • інтегровані заняття з використанням ІКТ «Обережно, гриби!», «Безпечно – небезпечно»;
  • бесіди: «Пожежна безпека в громадських місцях», «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», «Служби порятунку» тощо;
  • Сюжетно – ролові ігри «Пожежники», «Ми пішоходи», «Водії», «Лікарня»;
  • театралізація «Червона шапочка» , «Семеро козенят», «Біда навчить»;
  • театральна вистава «Кицькин дім»
  • бесіди та консультації з батьками «Правила безпеки», «Як створити безпечний простір вдома», «Корисна і шкідлива їжа», розміщення ширм, папок-пересувок «Безпека ваших дітей», «Сірники – не іграшки»;
  • зустріч з інспектором Управління патрульної поліції в Чернігівській області Палуб Аліною Сергіївною , яка провела бесіду з дошкільниками про правила дорожнього руху та дозволила вихованцям наочно познайомитися з патрульною машиною .

Треба зазначити, що такі змістовні заходи, як проведення тижня безпеки життєдіяльності, в яких приймають участь діти, батьки, педагогічний колектив ЗДО приносять велику користь для наших дітей. Діти – це наше майбутнє. І ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей особистої безпеки, навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя. Тиждень безпеки дитини в дошкільному закладі проведено у повному обсязі згідно плану роботи.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь