“Від перших сходинок до вершини досконалості”

Згідно річного плану роботи ЗДО № 62 пройшов тиждень педагогічної майстерності педагогів “ Від перших сходинок до вершини досконалості”.

Кожна дитина – це людина, обдарована у якійсь галузі життєдіяльності. Спираючись на свою майстерність, педагоги розвивають творчі здібності й у своїх дітях.

Протягом тижня педагоги закладу обмінювалися досвідом роботи з дітьми  раннього і дошкільного  віку, презентували колегам різні форми роботи у вікових групах, доводили ефективність  новітніх методик і технологій  навчання і розвитку малюків. Вихователі продемонстрували високий рівень своєї майстерності, нестандартність роботи, артистизм, поетичність мови, талант у спілкуванні з дітьми .

Тиждень педагогічної майстерності є дієвим способом  самоосвіти  та  сприяє професійному  зростанню  педагогів.