Театральний тиждень

В закладі дошкільної освіти пройшов  “Театральний тиждень”. Дошкільнят ознайомили з професіями людей, які працюють в театрі (актори, гримери. костюмери ), з правилами поведінки під час вистав, розповідали про види театрів. Вихователі показали дітям вистави використовуючи різні види театрів: ляльковий, настільний, тіньовий . Діти середніх групи подарували друзям гру – драматизацію казки «Ріпка» та «Теремок» (на новий лад) . Дошкільники старших груп показали театралізовані казки : «Коза – дереза», «У сонечка  в гостях», «Колобок» , «Троє поросят». У таємничий світ лялькового театру повели музичні керівники Мироненко М.М., Корсунова І.М., показавши дошкільникам лялькову виставу «Жаднюля».

Театралізована діяльність дозволяє стимулювати вихованців будь якого віку до образного й вільного сприйняття навколишнього світу. За її допомогою діти вчяться поважати чужу думку, фантазувати, уявляти , спілкуватися.

Педагогічний колектив дитячого садка під час тижня театру, зробив життя наших вихованців цікавим і змістовним, наповнив його яскравими враженнями, цікавими справами, радістю творчості.

“Театральний тиждень” подарував багато веселощів та позитивних емоцій.