Город на підвіконні

У березні природа тільки починає прокидатися після перших кроків весни, а в групах дитячого садка № 62 «Алеся», на підвіконнях, ця зеленокоса красуня вже хазяйнує. Це вихованці разом зі своїми вихователями та батьками, в ході конкурсу-огляду створили міні-городи, які дарують радість усім – від маленьких до великих.

Міні-город – заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів розвиває допитливість і спостережливість у дітей, формує навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, ґрунту для росту рослин, розвиває пізнавальні творчі здібності вихованців. Ці «зимові» городи діти та педагоги дошкільного закладу влаштували з великою вигадкою: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки, декорували будівлями і декоративними аксесуарами. Кожна вікова група продумала свою назву.

Членами журі було підведено підсумки конкурсу, праця усіх була відзначена. Неординарні зелені куточки природи стали чудовою прикрасою інтер’єру групи, подарували дітям багато радості та нове захоплення.