Спортивно-музична розвага « Як козаки на ярмарок завітали»

Святково прибрана музична зала,  піднесений настрій у  вихованців, батьків та працівників дитсадка з нагоди проведення козацьких розваг в закладі дошкільної освіти № 62 . Захід проводився з метою розширення знань дітей про життя козаків, їхній побут, традиції, розваги.

Дошкільнята із захопленням та ентузіазмом читали вірші, співали пісні, виконували українські та жартівливі танці, приймали участь у конкурсах та естафетах. А на завершення дійства всіх дітей Отаман почастував короваєм  та побажав бадьорості духу та сили.

Минуло свято, але ми впевненні, що ті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені нами, обов’язково зростуть, і наші вихованці стануть справжніми громадянами великої держави.