День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

03.06.2019 року в закладі дошкільної освіти № 62 « Алеся» відбулося святкування Дня захисту дітей.

Розпочало святкову програму музичне дійство «Зустрічаймо, діти , усмішками літо!», місцем проведення якого стало спортивний майданчик  дошкільного закладу.

Діти грались, танцювали, співали, декламували  вірші, виконували різні завдання. Між старшими дошкільниками проводились спортивні змагання. Глядацьку підтримку учасникам святкової розваги забезпечували найменші вихованці закладу, працівники та батьки.

Фінальним акордом свята стала колективна організація малюнку на асфальті та  святкова дискотека.

Ось так цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші малюки! Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від свята.