Зміни Порядку прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Шановні батьки!

Звертаємо вашу увагу на зміни Порядку прийому дітей до закладу дошкільної освіти.

При прийомі дітей до закладу дошкільної освіти керуватися Положенням про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти міста Чернігова, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 03 грудня 2019 року № 499.

Особливу увагу звертаємо на:

п 3.10. Першочергово до закладу дошкільної освіти зараховуються:

– діти зареєстровані за місцем проживання у м. Чернігові;

– діти у яких батьки, один з батьків, або особи, які їх замінюють зареєстровані за місцем проживання у м. Чернігові;

-діти у яких батьки, один з батьків, або особи, які їх замінюють працюють у м. Чернігові (якщо вони зареєстровані за місцем проживання в іншому населеному пункті).

Якщо статус заявки не відповідає п.3.10 та не підтвердиться документально, то заявку необхідно відкласти.

Батьки дітей, які стоять в електронній черзі для  зарахування дітей до ЗДО у 2020 році, повинні бути ознайомлені із змінами щодо прийому дітей у заклад дошкільної освіти.