День відкритих дверей

Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків.
З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей, підвищення уваги до потреб своєї дитини, формування педагогічної свідомості батьків; підвищення іміджу дошкільного закладу 29 листопада 2017 року у дошкільному навчальному закладі № 62 «Алеся» проходив щорічний захід – День відкритих дверей на тему: «Логіко-математичний розвиток дошкільників з використанням інноваційних технологій».
День відкритих дверей дав можливість познайомити батьків з дошкільним закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи, зацікавити нею й залучити до участі.
В програмі дня були представлені різні заходи з логіко-математичного розвитку дошкільників , метою яких було: популяризувати діяльність дошкільного закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку та використанням інноваційних технологій під час розвитку логіко-математичних здібностей, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду.
Наш садочок мали змогу відвідати всі бажаючі. Познайомитися з педагогічним колективом, спеціалістами, адміністрацією та переглянути організацію запропонованих заходів, отримати поради та консультації. На повістку денну було заплановано:
1. Екскурсії по закладу;
2. Консультації для батьків з логіко-математичного розвитку дошкільників;
3. Показ гурткової роботи в ДНЗ;
4. Виставки багатофункціональних інноваційних посібників з логіко-математичного розвитку дошкільників які зроблені власноруч педагогами та батьками вихованців нашого садочка;
5. Показ комплексних, інтегрованих, предметних занять, режимних моментів;
Будній день для маленьких вихованців дитячого садка та їх батьків став незвичайним і довгоочікуваним, адже всі старанно готувалися, щоб продемонструвати свої навички та вміння. Програма групових заходів була досить насичена та цікава. Батьки які були присутні на заняттях, брали безпосередню участь в освітньому процесі.
Всі залишилися задоволеними від зустрічі. Батьки ще раз переконалися у перевагах виховання дітей дошкільного віку у дошкільному закладі.
Проаналізувавши результати дня відкритих дверей ми визначили, що це одна з найефективніших форм презентації дошкільного навчального закладу громадськості, яка спонукає батьків дітей до активної участі у житті дошкільного закладу.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь